Galéria

logo

Galéria Video
prezentácie
Referencie
 


Kompletná striekacia technológia určená pre aplikáciu termoaktívnej hmoty AZ ThermaCoat® pozostáva z tlakovej nádoby s príslušenstvom, kompresorovej jednotky, striekacej pištole a spojovacích hadíc. Ako zdroj tlakového vzduchu je možné používať akýkoľvek kompresor (mobilný, stacionárny), ktorý má minimálny obsah vzdušníka 50 l a plniaci objem aspoň 270 l. Striekacia pištoľ typu EST 246 má vnútorné časti prispôsobené pre použitie hmoty AZ ThermaCoat® a taktiež výstupná tryska je špeciálne upravená.

 

Termoaktívna hmota AZ ThermaCoat® sa dodáva v plastových obaloch o hmotnosti cca 5 kg. Toto balenie je určené pre plochu do 10 m² v troch nástrekoch, ktoré môžu byť v optimálnych podmienkach aplikované následne po sebe.

Kompletnú technológiu je možné zakúpiť alebo prenajať vrátane kompresoru. Informácie o kúpe alebo prenájmu poskytneme na vyžiadanie.

© 2015 Lemax

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>