Referencie

logo

Galéria Video
prezentácie
Referencie

Na základe požiadavkov záujemcov o túto unikátnu technológiu AZ ThermaCoat® prinášame informácie o jej praktickom využití najmä v neštandardných prípadoch aplikácií.

V prípade, že máte záujem o konzultáciu a fyzický kontakt s materiálom, môžete navštíviť naše priestory v sídle spoločnosti v Žiline, kde máme termoaktívnu hmotu AZ ThermaCoat® aplikovanú na jednej vnútornej stene vonkajšej obvodovej steny (pričom vonkajší múr nie je izolovaný iným spôsobom) a na vnútornej priečke.

December 2014

Autorizovaný predajca vozidiel zn. Citroen a Nissan, spoločnosť POINT a.s. Žilina – prístavba vrátnice.

Termoaktívny nástrek AZ ThermaCoat® bol aplikovaný na vnútorné steny a strop, ktoré sú vyhotovené z drevoštiepky.

Objekt je po dohode s kompetentným pracovníkom prístupný pre záujemcov o technológiu AZ ThermaCoat® v bežných otváracích hodinách.

Jednu stenu tvorí obvodový múr časti autoservisu (tehla) a zvyšné steny sú z drevoštiepky. Termoaktívna hmota bola nastriekaná v troch vrstvách. Z vonkajšej strany je prístavba izolovaná sendvičovým panelom (pôvodne tvoril panel sekčné garážové dvere).

Február 2015

Pivničné priestory RD Martin

Majiteľ RD sa sťažoval na to, že pivničné priestory boli chladné a vlhké napriek tomu, že celý dom je zateplený EPS a priestory sú vykurované. V pivnici boli umiestnené mraziace boxy a vplyvom kondenzácie pár dochádzalo k vzniku plesní v rohoch a iných častiach priestoru. Najprv bolo potrebné plesne odborne ošetriť a odstrániť. Aplikácia hmoty AZ ThermaCoat® bola prevedená na vnútorných stenách a strope. V tomto prípade nebolo účelom vytvoriť tepelnú pohodu, pretože išlo o neobývané priestory, ale hlavným účelom bolo odstránenie “plesnivého” zápachu a izolovanie stropu garáže od miestností nad garážovým priestorom.

Po týždni od aplikácie sa podľa vyjadrenia majiteľa RD výrazne znížil subjektívny pocit vlhkosti, ale najmä vďaka odpadovému teplu z mraziacich boxov sa zvýšila celková teplota v miestnosti.

Aplikácia bola prevedená odborne vyškolenými pracovníkmi spoločnosti TERMOMAL s.r.o., www.termomal.sk

pic1 pic3 pic2
© 2015 Lemax

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>